اجرای دیوارنگاره

اجرای دیوارنگاره، از خدماتی است که این مجموعه به متقاضیان ارائه می نماید. دیوارنگاره شامل هر نقش و نگاره و نماد و نوشته ای که بر روی دیوار تصویر گردد و اجرای آن نیازمند مهارت های متعددی است. اجرای دیوارنگاره نیاز به توانایی در طراحی و خلق تصویرها و نماد ها یا نوشته هایی دارد که برای نقش بستن بر روی یک دیوار و یک محیط شهری مناسب می باشند. طراحی دیوارنگاره نیازمند به خلاقیت و قوه هنری است.

مهارت دیگری که در اجرای دیوارنگاره اهمیت دارد، توانایی اجرای نقاشی یا خطاطی می باشد. دیوارنگاره با متریال و مواد گوناگونی اجرا می گردد، به همین دلیل مجریان به انواع متریال مورد استفاده تسلط داشته باشند. متریال به کار رفته در اجرای دیوارنگاره باید با محیط و بستر فضای باز سازگاری داشته باشد و بر روی سطوح مختلف کیفیت خود را حفظ نماید و به خوبی بنشیند. همچنین رطوبت، تابش آفتاب، بارش برف و باران نباشد کیفیت اجرای دیوارنگاره را پایین می آورد.

محیط اجرای دیوارنگاره

همچنین اجرای دیوارنگاره باید در تناسب با محیط پیرامون خود باشد. باید بستری هماهنگ با پیام و معنا و مفهومی که در حال انتقال آن است، داشته باشد. اجرای دیوارنگاره علاوه بر خیابان ها و معابر شهری و مکان های عمومی، برای مکان های مختلفی چون مدرسه ها، مهد کودک ها، ورزشگاه ها و دیگر محل ها نیز انجام می گیرد.

انتخاب محتوایی که برای اجرای دیوارنگاره، به کار برده می شود، بستگی به عوامل مختفلی دارد که عبارت هستند از: کارفرمای پروژه و موضوع اجرا از عوامل مهم و تعیین کننده در محتوای دیوارنگاره می باشد. نوع کاربری مکان و دیوار نیز در انتخاب محتوا نقش دارد.

بافت شهری و بستری که آن را فرا گرفته است نیز در تعیین محتوای آن تأثیر بسزایی دارد. مفهوم و معنایی که طرح و نقش سعی در رساندن آن دارند، نیز در محتوا تأثیر فراوان دارد. به طور مثال بسیاری از مفاهیم اخلاقی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در طراحی و اجرای دیوار نگاره تعیین کننده باشد.

دیواره نگاره ابزاری کاربردی و مناسب در دست ارگان ها و مؤسسات می باشد که برای فرهنگ سازی و بالا بردن سطح سواد اجتماعی و عمومی استفاده می گردد و اجرای صحیح و درست آن در انتقال درست و مطلوب پیام مهم است. این مجموعه با داشتن مجریانی هنرمند و توانمند آماده اجرای انواع طرح ها و نقش ها می باشند. ما در این مجموعه اجرای دیوارنگاره را با کیفیت بالا به متقاضیان ارائه می نمائیم.